Jak nemít chaos ve vašem sportovním areálu

Jak nemít chaos ve vašem sportovním areálu post thumbnail image


Provozujete nebo se teprve chystáte otevřít víceúčelovou sportovní halu, kterou lze využívat pro výuku tance, aerobní cvičení, kurzy jógy, meditací a masérských technik, basketbal nebo volejbal? Jestliže jde o víceúčelový sportovní objekt, může být o něj poměrně značný zájem, a to se pak také projeví na návštěvnosti a na organizačním schématu.

sportovní hala

Jestliže budete sportoviště pronajímat pouze tak, že budete mít k dispozici vrátného, co si vše zapisuje do sešitu, tedy tak, jak to bývalo postaru, může to jistý čas fungovat, ale u většího počtu zájemců či skupin lidí a mnoha změn to může přinášet chaos, zmatek a nepřehlednost.

školní tělocvična

Další věc je to, že lidé nebudou mít možnost objednat si sportoviště online a nebudou mít přehled, kdy je v hale volno. Může pak poklesnout zájem o využívání haly a sportoviště nebude k dispozici tak, jak by být mělo.

Chcete-li zajistit pořádek a mít přehled na vaší straně i na straně vašich klientů, zajistěte vašemu sportovnímu stánku funkční rezervační systém. Ten je k dispozici nonstop, 24 hodin denně, a každý, kdo do něj nahlédne, zjistí, který den a hodinu je hala volná, a může si tu zarezervovat pobyt a sportování. Velmi výhodné je to zejména kvůli změnám, protože se například v pondělí rozhodnete zarezervovat halu pro skupinu hráčů basketbalu na zápas uspořádaný ve čtvrtek, ale z technických důvodů se zápas musí odložit a přesunout na sobotu. Tuto změnu provedete sami, aniž byste museli někomu telefonovat nebo psát e-mail a čekat na kladnou odezvu.

Rezervační systémy fungují pro sportoviště veškerého typu a lze je nasazovat i pro jiné účely, například pro rezervování kulturních a společenských akcí anebo pro zajišťování ubytovacích služeb typu hotelů či penzionů. Jedná se o speciální software, v podstatě upravitelný na míru dle požadavků jednotlivých klientů.

Related Post