Co dělat, když vám zatéká do auta?

Pokud má člověk starší auto, které zrovna není autem garážovaným, protože například garáž nemáte, je možné, že na problémy, které vaše auto má, přijdete mnohem dříve, než člověk, který má garážované auto. Když například prší, můžete snadno zjistit, jestli se náhodou nestává to, že vám do vašeho vozu zatéká. Něco takového se může vyskytnout u aut, která mají střešní okno a to z toho důvodu, že těsnění kolem střešního okna už nemusí být tak kvalitní, jako bylo dříve. Zejména u starších aut, která mají střešní okna, by nebylo na škodu, pokud by člověk dané okno nechal přetěsnit, protože je možné, že tím vyřešíte všechny problémy.

starší auto

Je jasné, že není nic příjemného, pokud člověk jede někam autem a po celou dobu jízdy mu kape na hlavu. Když člověku kape jen na hlavu, ještě to není tak hrozné, pokud se nestává, že mu kape i na místa jiná, takže to ve výsledku vypadá tak, že daný člověk nevylezl z auta, ale z bazénu. Pokud se u vás vyskytl tento problém, měli byste ho co nejdříve vyřešit, protože jedině tak zajistíte to, že vám při řízení konečně nebude kapat na hlavu. Ne každý něco takového dlouhodobě zvládne.

staré auto

Auto, které má takové problémy, byste měli pravidelně větrat a to už jen proto, aby voda, která se zde dostala, vyschla. Určitě by nebylo na škodu, pokud byste v době, kdy venku svítí slunce a je teplo, nechali otevřená okna vašeho auta, aby došlo k tomu, že voda bude postupně vysychat. Bylo by ale nejlepší, pokud byste se co nejdříve objednali do servisu, kde vám určitě dané okno přetěsní.

Člověk poté ale musí jen doufat, že právě tohle bylo tím hlavním důvodem, proč mu kapalo na hlavu, když zrovna jel. Pokud něco takového bude pokračovat i nadále, bylo by nejlepší, pokud by člověk nechal nějakého zkušeného automechanika, aby se na daný problém podíval. Je možné, že se na konec vše vyřeší a nebude to tak hrozné, jak se mohlo zdát.

Nikomu by při jízdě nemělo kapat na hlavu a to ani vám.

Related Post