Do kytic i na košíčky

Do kytic i na košíčky post thumbnail image


Výrobci dekorací a floristé používají spoustu jednotlivých dekorací, které se dají koupit volně na internetu. Na internetu najdete spoustu věcí, které se výborně hodí k výrobě dekorací a všeho možného. Jestli si rádi dekorujete domácnost například sezonními věnci nebo svícny, bude se vám hodit když budete vědět kde nakupovat za dobré ceny. Nejlepší je nakoupit více věcí na jednom místě z důvodu nižší ceny za dopravu. Využijte toho a vyberte si mnoho krásných drobností, pomocí kterých vyrobíte spoustu trvanlivých dekorací.

vázání kytice

Proč trvanlivé?
Mnoho lidí dává přednost čerstvým vazbám z řezaných květin, ale čerstvé květiny jsou poměrně nákladné. Vyrábět si každou chvíli novou vazbu je opravdu drahé, a proto lidé častěji volí dekorace ze stabilizovaných nebo sušených květin. Takové dekorace vydrží roky, když je budete správně skladovat.

Co budete potřebovat?
Záleží co si chcete vyrobit. Základem dekorací jsou různé nádoby nebo tácy s aranžovací hmotou, případně věnce. Pak už je jen na vás z čeho dekoraci budete chtít. Můžete použít tematické ozdoby – na Vánoce baňky a třpytky, na Velikonoce kuřátka. Dají se samozřejmě vyrobit i celoroční dekorace, které stačí vyrobit jen z květin a sušených přírodnin.

floristické potřeby

Doma můžete dokonce vyrobit i květinu jako dárek. Buď můžete uvázat samotné květiny a k jejich dozobaní můžete použít různé mašle nebo pedik, který jednoduše obtočíte okolo kytice, a nebo můžete vyrobit flower box. I když to možná vypadá složitě, opravdu nic na tom není. U nás najdete spoustu krásného zboží, které se dá použít k výrobě mnoha a mnoha dekorací na celý rok. I ten flower box hravě zvládnete. Na internetu najdete spousty návodů, pomocí kterých dokážete vyrobit i věnec, který jste zatím nikdy nedělali. Nebojte se toho, je to zábava a ušetříte spoustu peněz, protože dekorace – ty kvalitní – opravdu nejsou levnou záležitostí.

Related Post

Skvělá kannaSkvělá kanna

Víte vůbec, co je to kanna? Pokud neznáte ještě kannu, tak se můžete podívat na webové stránky kratompower.cz, kde se dozvíte více informací o tom, co je to kanna anebo