Partner bude z vašich nohou v botách Pleaser vedle

Partner bude z vašich nohou v botách Pleaser vedle post thumbnail image


Stalo se vám někdy, pokud jste atraktivní žena či dívka, že se při pohledu na vaši krásu muži zarazí a zadrhávají se v řeči, koktají a nemohou se soustředit na to, co vám původně chtěli říci? A když se k tomu ještě přidruží vaše příjemná povaha a osobnost, bude to ještě horší. Muži zkrátka bývají z ženské krásy doslova „vedle“, a pokud to nejsou vysloveně studení psí čumáci, máte alespoň zpětnou vazbu, jak na ně působíte.

dámská obuv

Mnoho mužů je vedle již při pouhém pohledu na krásný ženský obličej, možná vás pobaví francouzská komedie s Piere Richardem „Jsem nesmělý, ale léčím se“, kde se tomuto tématu věnuje samotná pointa, ale to rozhodně není jediná část ženského těla, která muže přivádí do extáze. Samozřejmě jsou to ženská ňadra i klín, to je nesporné, ale na jednu část ženského těla nesmíme zapomínat – na překrásné tvary nohou a chodidel.

boty na podpatku

Ženská chodidla považují mnozí lidé včetně umělců za vrcholné dílo božského architekta, můžete se na ně dívat ze všech stran, pokaždé budou sexy a pokaždé vás mají čím překvapit. Jestliže si však žena stoupne bosou nohou přímo na podlahu, nebude to nikdy ono, můžete se pokochat hezky tvarovanými prstíky, ale krása chodidel v této poloze vysloveně zanikne. Jestliže však dívka obuje boty na podpatku typu Pleaser, zcela to mění situaci.

Vyšší podpatek vyzdvihuje na ženských chodidlech právě to, co je božské – výrazný kotník, úzkou růžovou patu, hlubokou, zejména podélnou klenbu, zdvižený nárt a propnuté prsty. Docela obyčejný podpatek dovede rozproudit v žilách krev natolik, že se váš milenec těší, až bude sexy boty vyzouvat a mazlit se s vašimi chodidly tak, jak nejlépe to umí. A vězte, že jemná masáž chodidel je tou nejlepší milostnou předehrou, jakou si můžete přát, některé ženy při ní dokonce téměř dosahují orgasmu. Mnohé muže také fascinuje váš pot, naznačuje jim, zda jste vhodná partnerka pro početí vašich společných potomků.

Related Post

Pojďte do tohoPojďte do toho

Vidíte všude na sociálních sítích, jakým způsobem jsou dnešní moderní děti oblečené, všechno mají sladěné, žádné křiklavé vzory, chtěli byste si vašeho malého špačka také takto stylizovat, jako by byl