Hypotéka pro partnera

Hypotéka pro partnera post thumbnail image


Je tomu už opravdu hodně dlouho, kdy jsme se s partnerem dohadovali, jestli vůbec budeme podnikat. On chtěl podnikat ve svém oboru a to je, že chtěl prodávat papírenský materiál. Také například obalový materiál. Já jsem spíše byla proti tomu, já se totiž bojím zadlužit. A navíc jsem taková, že se bojím do něčeho jít. Nejsem takový riskantní typ člověka, jako je můj partner. Můj partner se totiž vůbec nebojí jít po hlavě do čehokoliv a že by také podnikal a potom by si také vzal hypotéku pro podnikatele, tak to pro něj byla zcela úplně normální věc a normální situace. Myslím si, že ale můj partner není jediný takový typ člověka, protože můj bratr je také podnikatel.

Přítel chce peníze do podnikání.

Hypotéka pro podnikatele Fahd je prý naprosto geniálním nápadem. Tohle mi řekl můj bratr, a když tohle řekl můj bratr, tak můj partner se toho ihned chytil. Partner řekl, že by také chtěl hypotéku pro podnikatele. Když on vlastně bude podnikat a je podnikatel, tak proč by potom neměl také nárok na hypotéku pro podnikatele? Přesně takhle stejně jako můj bratr. Jenomže můj bratr podnikal už asi deset let. Zatímco můj partner dva roky a už by si chtěl brát hypotéku pro podnikatele, byla jsem docela překvapená, ale také zároveň nervózní.

Partner touží po penězích a hypotéce.

Byla jsem hodně nervózní z toho, protože jsem se bála, co když partnerovi tohle nepůjde? Co když potom zkrachuje a nebudeme vědět, co potom s hypotékou pro podnikatele? Logicky, že by to partner musel splácet. Ale z čeho? Z čeho by partner potom splácel hypotéku pro podnikatele, kdyby zkrachoval a neměl by žádné peníze? Tohle by byl opravdu veliký průšvih. Vůbec bychom nevěděli, co máme dělat. Tak jsme si s partnerem řekli, že budeme ještě dva roky normálně pracovat a že po dvou letech, jestli se mu to rozloží v hlavě, tak potom budeme uvažovat o hypotéce pro podnikatele. Partner naštěstí souhlasil.

Related Post

Kolik byste mi půjčili?Kolik byste mi půjčili?

Zkuste se zamyslet, kolik byste byli ochotni půjčit peněz svému blízkému příbuznému, vzdálenějšímu příbuznému, nejlepšímu příteli, kolegovi v práci, sousedovi nebo někomu neznámému? Výchozí částku nevíme, ale s největší pravděpodobností