Když chce být žena sama

Když chce být žena sama post thumbnail image


Pokud žena potřebuje být sama, mnohdy to znamená, že i když jí něco trápí, potřebuje, abyste při ní stáli. Mnoho žen touží po tom, aby její muž přišel a objal ji. Něco takového dnes udělá jen velmi málo mužů a je to rozhodně smutné, protože každá žena si něco takového zaslouží.

NÄ›které ženy mají Äasto pocit, že potÅ™ebují obejmout i když říkají, že chtÄ›jí být samy. Kolikrát samy být nechtÄ›jí.

Je pravda, že může být pro muže někdy složité vyznat se v tom, co ženy říkají, ale mnohdy to žena dělá právě proto, aby nemusela nic vysvětlovat.

sedící žena

UrÄitÄ› jsou i ženy, které i když Å™eknou, že chtÄ›jí být samy, tak doopravdy samy být chtÄ›jí.

Hodně záleží na tom, co danou ženu trápí. Pokud danou ženu trápí její muž, pak bude chtít být rozhodně sama nebo s nějakou kamarádkou, ale pokud jí trápí něco jiného, pak rozhodně ocení, pokud za ní její muž přijde, objeme jí a bude jí naslouchat.

Jestliže něco mnoho mužů dělá a dělat by to neměli, je to to, že i když ženu vyslechnou, mají tendenci jí radit. O něco takového ale ženy nestojí. Ženy potřebují, aby je jejich muž vyslechl, ale nepotřebují dostat řešení dané situace a to od muže. Samy si chtějí danou situaci vyřešit, ale potřebují se někomu svěřit a to proto, aby se jim udělalo lépe.

žena u okna

Mnohým ženám velmi pomáhá, když se s urÄitým problémem nÄ›komu svěří. Mnohdy se ženy svěřují svým kamarádkám a to proto, že jiné ženy moc dobÅ™e chápou, že pokud si ÄlovÄ›k o radu neÅ™ekne, nechce ji. Pokud ale žena Å™ekne, aÅ¥ jí dá její kamarádka radu, teprve poté jí nÄ›jakou radu dá.

Muži a ženy to mají s řešením problémů jinak. Muži by si měli uvědomit, že pokud si někdo o radu neřekne, pak žádnou radu nechce.

Pokud budete mít pocit, že je vaše žena smutná, obejměte ji a zeptejte se jí, co jí trápí. Je dost možné, že vám řekne, co se stalo, ale pokud si o radu neřekne, žádnou jí nedávejte. Přesně tímto způsobem by to mělo fungovat.

Related Post