Manžel s rakovinou

Snažil jsem se, ale nezvládl jsem to. Jsem Adam a je mi 36 let a toto je můj příběh. Když mi bylo 25 let, tak jsem musel odjet do Itálie kvůli služební cestě. Ten den si pamatuji do posledního detailu. Když jsem konečně dorazil na schůzi, tak jsem proseděl čtyři hodiny svého času a týden jsem čekal, než se mi ozvou. Mezitím co jsem čekal, tak jsem si procházel Itálii a musím říct, že to tam bylo velice překrásné, ale cítil jsem se sám. Seděl jsem na jedné zahrádce, kde měli ty nejlepší burgery. A v ten moment jsem věděl, že je ta pravá. Ptáte se kdo? Ona. Nevím, jak se jmenuje, ale pamatuji si každý její detail na obličeji nebo na vlasech.

rodina

Znaménko pod okem, bílá kopretinová sponka ve vlasech, řetízek na krku ve znamení ryb. Pamatuji si všechno, ale hlavně její smích. Uběhl týden a konečně zazvonil mobil, že mě povýšili a jsem nejvyšší ředitel velké reklamní agentury, která spolupracuje s milióny měst. Jelikož mě povýšili, tak o to déle budu v Itálii. No, spíše bydlet. A ten den byl fakt šťastný, protože jsem potkal tu pravou. Byla to ta žena, která si také dávala ty nejlepší burgery v Itálii. Narazili jsme do sebe u kašny. A dvě minuty před tím jsem házel desetikorunu do kašny a přál si ať potkám tu pravou. A byla to ona, ale co si přála ona? A jelikož jsem na ní narazil, tak jsem se dozvěděla, jak se jmenuje. Jmenuje se Annie, tak krásné jméno. Hned jsem se zamiloval. Ano, chlap se jako první zamiloval do ženy, která vypadala jako anděl. Jelikož jsem v Itálii i nějakou dobu, tak domluva s Annie byla skvělá. Mluví krásně Italsky, ale mám se co učit.

máma

O půl roku později

Jsme zamilovaní oba a bydlíme spolu. Dokonce už je na cestě naše malá princezna, která se bude jmenovat Jessie. Dokonce si bereme hypotéku a koupíme si velký krásný dům se zahradou a k tomu krásného zlatého retrívra.

O dva týdny později

Narodila se nám překrásná holčička a měla krásné znaménko pod okem jako maminka, ale oči měla po mně. Ten den se mi narodila holčička, ale taky jsem ten den zjistil, že mám rakovinu.

Boj o život a záchranu mé rodiny. Začal jsem chodit na chemoterapie, vyšetření a snažili jsme se rakovinu odstranit. Podařilo se, tak jsem chodil aspoň každý měsíc na kontroly, zda je všechno v pořádku a není. A je. Jsme šťastný a žijeme spolu všichni po hromadě.

O rok později

Ahoj, jsem Annie. Adamova manželka a máma Jessie. Když jsem objevila tento příběh, co psal Adam, tak jsem měla slzy v očích a cítila jsem zároveň smutek. Adam už není mezi námi, protože než to stihl vydat, tak se mu rakovina vrátila zpátky a teď to byla velká mrcha.

A proč dopisuji jeho příběh? Chci, abyste věděli, že život není jenom růžový a není podle filmu.

Já a Jessie jsme zdravý, ale Adam můj manžel a otec Jessie nám neskutečně moc chybí.

S láskou, Annie.

Related Post