Vítané mužské koníčky

Vítané mužské koníčky post thumbnail image

Přestože se většina mužských koníčků odehrává v ryze chlapských společnostech, najdou se i takové, které potěší i jejich ženy. A nejen to. Protože pokud lze aktivitu provozovat i v páru, má to nedocenitelný vliv na společné soužití. Tanec je jedním z nejvítanějších mužských koníčků. Protože je jenom málo žen, které by nechtěly vytvořit s partnerem taneční pár. Hodiny strávené na parketu se tak stanou očekávaným zpestřením všedního dne. A pokud si v tanci najdou obadva partneři zalíbení, může je to posunout i k získání vyšších met. Na pořádných tanečních soutěžích. A rozhodně to posílí i vzájemné vztahy.

Grilování

Další, ženami velice oceňovaná, je záliba mužů ve vaření. Přestože se tvrdívalo, že muži do kuchyně nepatří, všichni, kdo okusili specialitu, kořeněnou chlapskou rukou, dají za pravdu, že už to dávno neplatí. Pro muže je vaření nejen dobrou zábavou, ale rádi v ní využijí svoji kreativitu. Snad nejoblíbenější večeří je pro všechny členy rodiny společné grilování. Při kterém je naprosto vyloučené, aby maso připravovala žena. Pikantnost připravovaného pokrmu určitě ráda přenechá svému partnerovi. A ve spolupráci ráda připraví zeleninové přílohy. Mnozí muži se rádi pouštějí i do vaření mezinárodní kuchyně. A tak o speciality na talíři není nouze. 

Bohatá úroda švestek

V případě, že je rodinný dům obklopen velkou zahradou, je ideálním koníčkem pro muže zahradničení. Kdo jiný by měl stříhat stromy, kosit zahradu či na podzim zarýt záhony? Sice hodně práce, ale odměnou mu bývá nejen úroda ovoce a zeleniny, ale i vděk manželky, která se může věnovat výsadbě květin a zkrášlování prostoru, ve kterém dochází k setkávání přátel. Muži, které zahradnické práce baví, často vystaví na zahradě fóliovník či skleník. Ve kterém si vypěstují potřebné plodiny sami, ze semínka. A nestačí se divit, když v době sklizně rajčat či papriky nestihne žena všechno naskládat do zavařovacích sklenic. A na své si tak přijdou i nejbližší sousedé. Vítaný je i podvečerní odpočinek na lavičce pod vzrostlým stromem.

Related Post