Video z Facebooku si raději pro jistotu stáhněte

Video z Facebooku si raději pro jistotu stáhněte post thumbnail image

Facebook jsou spolu s kanálem YouTube nejsledovanější sociální sítě na světě. Možná vám také připadá zvláštní, že začínají válcovat klasická média – televizi, noviny, časopisy a rozhlas, a že co se šustne na Facebooku, vůbec nemusíte zjistit z televizního vysílání či z denního tisku. Zpravodajství je však pouze zlomek činnosti sociálních sítí, jejich hlavní náplní je přispívat osobitými tématy, které obohacují život nás všech. Na Facebooku se lidé sdružují do různých zájmových skupin, a tak vás jistě nepřekvapí, že vytváří například komunity horolezců, vodáků, sběratelů pivních tácků a gramodesek, chovatelů domácích zvířat, ale i domácích kutilů.

stahování videa z Facebooku

A právě kutilství je téma velmi obsáhlé, které zahrnuje práce se dřevem, kovem, sklem, plasty, zdivem a dalšími materiály, a chcete-li porozumět některé z činností více do hloubky, Facebook vám v tom může být nápomocný. Dozvíte se tu prostřednictvím fotek, videa i textu, jak zhotovit konferenční stolek, postel z přepravních palet, stojan pod akvárium, ale třeba i náročnější projekty, například dřevěnou pergolu nebo přístřešek pro auto.

sociální sítě

Příspěvky raději stahujte a ukládejte

Nevýhodou sociálních sítí je jejich nevyzpytatelnost. Pokud si totiž doma založíte v kuchařské knize nějaký recept, máte jistotu, že i po půl roce tam tu záložku najdete (pokud ji někdo omylem nevyhodí, ale to sem nepatří). Na YouTube, Facebooku a dalších sítích nikdy předem nevíte, jak dlouho se ten který příspěvek na síti udrží. Jeho vlastník jej může kdykoli bez udání důvodu a bez varování smazat.

Právě proto jsou k dispozici FB video downloadery, s nimiž si pohodlně a zdarma stáhnete jakékoli video, uložíte si jej na externí disk a pro jistotu ještě na vaše privátní internetové úložiště a máte soubor k dispozici třeba napořád. Záleží už jen na vás, jak s ním naložíte.

Related Post