Výhody střechy u bazénů.

Výhody střechy u bazénů. post thumbnail image


Jednou z velkých otázek, je zda bazén nechat zastřešit nebo si na něj jen pořídit krycí plachtu. Krycí plachta je skvělá věc, ale nikdy vám neudělá to, co samotné zastřešení. Střecha vám vytváří naprosto uzavřený prosto nad vaším bazénem a je tak plně uzavřen, zatímco u plachty vám mohou nečistoty v podobě listí padat na plachtu, které se pak při oddělávání může dostat do samotného bazénu, takže nemáte zajištěnu stoprocentní čistotu jak je to u výrobce zastřešení bazénů. Rozhodně je to skvělá věc, která funguje jako skleník, a kumuluje teplý vzduch hlavně, když venku svítí celý den sluníčko. Krásně se tak voda, postupně prohřívá. Je, několik variant zastřešení. Hlavní je posun zastřešení, kde si můžete vybrat více kolejnicové, kde se střecha skládá postupně, jedno sklo zajíždí do druhého a tvoří na sebe naskládanou duhu, i když bez barev. Důležitá je pevná konstrukce a skvělá funkčnost kolejnic.

výrobce zastřešení bazénů

Když, se vám do kolejnice dostane nějaký nepořádek jako listí ze stromu nebo kamínek, může se stát, že se špatně zasune, nebo se může i porouchat. Proto je dobré zvážit, jestli jít hned do několik kolejnic nebo to nechat jen na jedné. Ovšem musíte počítat s prostorem za bazénem, který vám to vezme. Za bazénem se totiž bude střecha skládat a bude zde schovaná nebo jen tak na oko. Musíte počítat s dalším prostorem kolem bazénu na víc.

výrobce zastřešení bazénů

Další variantou při výrobě, je rozhodnutí, jestli zvolíte střechu nízkou, která opravdu bude sloužit jen jako zastřešení, ale nebude se dát použít i při koupání, že by vám dělala krytý bazén. Střechy jsou tak nízké, že sahají jen několik centimetrů od hladiny a vešla by se vám tam jen hlava a to, by byla na půl potopena. Neměli byste dostatek prostoru, ani byste se necítili dobře, když se budete chtít koupat, střecha bude otevřená. Pak je tu volba vysoké střechy, která vám právě může dělat již krytý bazén. Můžete zvolit, třeba jen část, kterou si otevřete, a zbytek může zůstat zavřeny. Například, když je venku hodně větrno a vy si chcete udržet teplý vzduch uvnitř u bazénu. Variant je mnoho a střecha je skvělou volbou.

Related Post