Výběr svatebního místa

Výběr svatebního místa post thumbnail image

Pod pojmem “svatební stodola” si může leckdo představit opravdu stodolu, kde se ještě teď prohání slepice a další zvířata. Svatební stodola je ale něco jiného ‘. Často vznikla za účelem svateb a nejde o zrekonstruovanou stodolu, kde už se zvířata nechovají. Stodoly jsou velmi populární, protože mají jedinečnou atmosféru. Stačí ji trochu vyzdobit a hned máte skvělé romantické místo, kde se budete cítit jako v pohádce. Stejně populární jsou i zahradní sály, kde se v podstatě berete pod širým nebem. Venkovní svatby vedou v žebříčku oblíbenosti už nějaký ten pátek, protože je to nevšední svatební místo.

venkovní svatba

Ničím výjimečným nejsou ani venkovní svatby pod širým nebem někde na louce nebo u lesa. I tyto svatby jsou v kurzu, a většinou je volí nevěsty, které chtějí svatbu spíše do přírodna a nebo ve stylu boho. Rozevláté lehoučké šaty, luční kvítí a dřevo je pro tyto nevěsty to pravé ořechové. Jestli chcete mít také svatbu venku, je potřeba počítat s tím, že počasí vám nemusí přát. Máme sice předpovědi počasí, ale ty se netrefí vždycky a na 100 %. Určitě se vám někdy stalo že mělo pršet a naopak bylo celý den krásně a na obloze nebyl jediný mráček.

svatební stan

Pro venkovní svatby je skvělé řešení pronájem párty stanů na svatbu. Jednoduše si pronajmete stan, který je opatřený speciálním nátěrem, takže je voděodolný. Zároveň nepropuští sluneční světlo, takže budete díky němu nejen v suchu ale i ve stínu. I svatby ve stanech jsou moderní napříč celým světem takže se za stan vůbec nemusíte stydět. Stačí pár dekorací a máte luxusní svatební místo.

Na co určitě nezapomenout?
Abyste měli jistotu že vás nezaskočí ani nečekaný déšť, je nejlepší mít připravenou podlahu a samozřejmě i nábytek. Půjčovny mají toto všechno připraveno takže vaši svatbu neohrozí ani déšť ani velké horko. Pod stanem bude všechno v bezpečí.

Related Post