Hry jako zábava

Je logické, že každý člověk se chce někdy bavit. A od toho tady jsou různé sportovní aktivity anebo hry. A zábava k člověku prostě patří. A bez zábavy by člověk byl unavený a také jistě rozmrzelý. A věřte mi nebo ne, ale existují pasivní a aktivní sportovní aktivity a také zábavy, které člověk může vykonávat. A mě třeba například opravdu hodně baví aktivní odpočinek. Víte vůbec co to je aktivní odpočinek? Pokud ne, tak já vám něco kousek popíšu. Třeba se člověk může bavit a odpočívat tím, že začne běhat anebo začne používat nějaký cvičící stroj. Já doma mám například takový orbitrek, na kterém opravdu každý den cvičím.

Nemám ráda nudu.

A to necvičím jenom kvůli tomu, abych si udržela štíhlou linii, ale také kvůli tomu, že mě to baví. Opravdu nedokáži sedět jenom tak na sedačce a koukat se na televizi. Baví mě, když se může dívat na televizi z orbitreku. Takže vlastně u toho něco dělám. A jsem asi hodně hyperaktivní, protože nedokáži dlouho sedět anebo ležet na jednom místě. Stále musím něco dělat, takže pro mě zábava opravdu důležitá, protože tím se také odreaguji a odpočinu si. Samozřejmě, že mám také někdy ty líne dny, kdy se min nechce dělat.  A kdybych si třeba jenom nejraději lehla, ale to je opravdu jenom výjimečně.

Mám ráda hry a zábavu.

Je to moje tělo, které taky potřebuje opravdu odpočinek, aby si odpočinulo od stresu, tak většinou spím o několik hodin déle. Ale abych řekla, tak zábava je pro mě na prvním místě. Také jsi velice často s mojí kamarádkou dáváme sraz kvůli tomu, bychom šly na zábavu a pořádně se pobavily. Opravdu nechápu lidi, kteří sedí jenom doma a vůbec nechodí ani na zábavu. A já bych se nicneděláním asi unudila k smrti, takže děkuji bohu, že existují diskotéky a různé zábavy nebo třeba ten zmíněný orbitrek. A jak se bavíte vy? Mj bratr se zase baví tím, že hraje třeba i půl dne playstationy, které má nejoblíbenější. Taky je občas hraji a je to fakt zábava. 

Related Post