Hry jako zábava

Je logické, že každý člověk se chce někdy bavit. A od toho tady jsou různé sportovní aktivity anebo hry. A zábava k člověku prostě patří. A bez zábavy by člověk byl unavený a také jistě rozmrzelý. A věřte mi nebo ne, ale existují pasivní a aktivní sportovní aktivity a také zábavy, které člověk může vykonávat. A mě třeba například opravdu hodně baví aktivní odpočinek. Víte vůbec co to je aktivní odpočinek? Pokud ne, tak já vám něco kousek popíšu. Třeba se člověk může bavit a odpočívat tím, že začne běhat anebo začne používat nějaký cvičící stroj. Já doma mám například takový orbitrek, na kterém opravdu každý den cvičím.

Nemám ráda nudu.

A to necvičím jenom kvůli tomu, abych si udržela štíhlou linii, ale také kvůli tomu, že mě to baví. Opravdu nedokáži sedět jenom tak na sedačce a koukat se na televizi. Baví mě, když se může dívat na televizi z orbitreku. Takže vlastně u toho něco dělám. A jsem asi hodně hyperaktivní, protože nedokáži dlouho sedět anebo ležet na jednom místě. Stále musím něco dělat, takže pro mě zábava opravdu důležitá, protože tím se také odreaguji a odpočinu si. Samozřejmě, že mám také někdy ty líne dny, kdy se min nechce dělat.  A kdybych si třeba jenom nejraději lehla, ale to je opravdu jenom výjimečně.

Mám ráda hry a zábavu.

Je to moje tělo, které taky potřebuje opravdu odpočinek, aby si odpočinulo od stresu, tak většinou spím o několik hodin déle. Ale abych řekla, tak zábava je pro mě na prvním místě. Také jsi velice často s mojí kamarádkou dáváme sraz kvůli tomu, bychom šly na zábavu a pořádně se pobavily. Opravdu nechápu lidi, kteří sedí jenom doma a vůbec nechodí ani na zábavu. A já bych se nicneděláním asi unudila k smrti, takže děkuji bohu, že existují diskotéky a různé zábavy nebo třeba ten zmíněný orbitrek. A jak se bavíte vy? Mj bratr se zase baví tím, že hraje třeba i půl dne playstationy, které má nejoblíbenější. Taky je občas hraji a je to fakt zábava. 

Related Post

Hry pro všechnyHry pro všechny

Když se řekne hry, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si samozřejmě pak při slově hry představí nějaké malé dítě anebo třeba také už dospívající děti. A je to