Zábava a lidé

Zábava a lidé post thumbnail image

Je opravdu mnoho způsobů, jak se člověk může zabavit, aby měl různé znalosti a také aby se nenudil. Myslím si, že pokud se člověk bude opravdu hodně zabývat hraním, tak jsem mu to také podaří, protože se alespoň nebude nudit. A všichni víme, že nuda je opravdu veliký nepřítel člověka. I když tedy já osobně jsem slyšela, že když se člověk nudí, tak je potom také více kreativní. Osobně absolutně nevím, co je na tom pravdy, ale možná na tom něco bude, protože tohle jsem už slyšela mnohokrát, že když člověk se nudí, tak vymýšlí jeho mozek úplně cokoliv, jenom aby se zabavil, takže jsem si řekla, že nejlepší možná bude, když si také vyzkouším nudu a najdu třeba nějaký skvělý způsob zábavy, který mě zabaví na delší dobu.

Děti milují zábavu a hry.

A jak jsem řekla, tak jsem také udělala. Vážně musím uznat, že když se člověk nudí, tak stále jenom sedí nebo leží a usilovně přemýšlí nad tím, co by mohl udělat, aby se nenudil. Samozřejmě, že tohle byl také můj případ. Takže jsem byla docela překvapená, když mě potom napadlo, že bych konečně zase mohla začít malovat. Jako malá holka jsem asi do svých dvanácti nebo do třinácti let malovala portréty.

Co vás baví?

Vážně musím ale uznat a pochválit se, že mi to opravdu šlo a že jsem si s tím také jako dítě přivydělávala jako brigádně. Tehdy jsem namalovala možná tak tři sta portrétu a dalších obrazů, které má moje maminka schované pečlivě, aby mi je potom někdy v budoucnu dala jako vzpomínku a milý dar. Tak jsem si řekla, že bych možná po patnácti letech zase mohla zkusit nakreslit nějaký krásný portrét. Namalovala jsem svého manžela a svého syna, takže jsem docela pyšná, že jsem se zase vrátila k této zábavě, která mě tehdy jako malé dítě je docela bavila je byla a měla jsem také skvělou brigádu. A jakou zábavu máte nejraději vy? Jsou i lidé, kteří se baví jenom tím, že koukají na televizi.

Related Post

Hry pro všechnyHry pro všechny

Když se řekne hry, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si samozřejmě pak při slově hry představí nějaké malé dítě anebo třeba také už dospívající děti. A je to