Péče o bazén

Péče o bazén post thumbnail image


Já si myslím, že když si něco pořídíte, tak byste se také o tom měli starat. Není to ten velice vhodné, když se něco pořídíte a potom se o to nestaráte. Já si vzpomínám, jak jedna moje kamarádka si právě pořídila chatu. Já tam opravdu veliký pozemek. Ono to spíše vypadá, že si spíš kamarádka koupila velký pozemek s malou chatičkou. Tam se snad vejdou jenom tři postele a nějaké malé nádobí, nebo třeba nějaký ohřívač a rychlovarná konvice. Kamarádka se ale bohužel nestará vůbec o zahradu, navíc ona si tam na chatu pořídila také bazén. Sice takový menší bazén, ale myslela jsem si, že když už bude mít nový bazén, že se také o to bude starat, jenomže ten bazén dopadl bohužel jako její zahrada.

Staráte se dobře o svůj bazén?

Opravdu hodně zanedbaně. Tablety do bazénu snad ani neměla. Vůbec netušila, že existují a že se prodávají. Nějaké tablety do bazénu, co to je? Říkala si. Mám tím na mysli například chlorové tablety do bazénu. To znamená, že když dáte chlorové tablety do bazénu, že vám váš bazén vydrží opravdu dlouho čistý. Představte si, kdybyste nedali žádný chlor do bazénu, to znamená, že by třeba během týdne, i kdyby byly venku tropy, tak by během týdne byl váš bazén takový zakalený nazelenalý.

Děti milují řádění v bazénu.

A vůbec by voda nebyla průzračná a mě osobně by tohle hodně vadilo. Já vždycky chci, aby bazén byl opravdu čistý, aby tam nebyly žádné bakterie. Znám několik lidí, kteří jsou hákliví na bakterie anebo na různé sinice ve vodě. Myslím si, že když právě budete mít tablety v bazénu, jako ten chlor, tak to také odláká taková ta zvířata, která by se chtěla napít z vody bazénu, jako například kočka a pes. Protože když z toho budou cítit chlór anebo další chemikálie, tak rozhodně k tomu nepůjdou, aby se napili. Navíc bych také nechtěla riskovat, že se tam nějaká kočka půjde napít a potom vpadne do bazénu a chcípne tam. Já bych se asi zbláznila a musela bych celý bazén vypustit.

Related Post

Pojďte do tohoPojďte do toho

Vidíte všude na sociálních sítích, jakým způsobem jsou dnešní moderní děti oblečené, všechno mají sladěné, žádné křiklavé vzory, chtěli byste si vašeho malého špačka také takto stylizovat, jako by byl