Bezpečnější jízda se stylovými autožárovkami Osram Cool Blue Intense H7

K nákupu autožárovek s mimořádnými vlastnostmi vedou řidiče dva hlavní důvody. Prvním z nich je vzhled a vizuální efekt světelného paprsku ve světlometu a ten druhý – technické parametry pro praktické využití. Nelze přesně stanovit podle věku nebo životního stylu, jaká skupina řidičů vybírá na základě vzhledu, a která se řídí spíše množstvím světla, už jen proto, že pro mnohé z nás je podstatné obojí. U výrobku Osram Cool Blue Intense H7 https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-h7-cool-blue-intense-64210cbi-55w-12v-px26d-blistr/ se obě vlastnosti spojily v jeden celek.

městský provoz

Více světla – v porovnání s obyčejnou halogenovou žárovkou je světelný kužel delší a širší zhruba o dvacet procent, a to při dodržení zákonem stanoveného limitu světelného toku 1500 lumen. Výrobce Osram dbá u všech svých produktových řad na legislativní rámec a je prakticky vyloučeno, aby i autožárovka s nadstandardními parametry oslňovala protijedoucí vozidla.

rozsvícená přední světla

Jiná barva – to zásadní, co tento výrobek řadí mezi světovou elitu a nejprodávanější typy automobilových žárovek, je naprosto odlišná barva vyzařovaného světla. Od standardních autožárovek můžete očekávat maximálně 3200 K, což je teplá bílá, model Cool Blue Intense ovšem svítí o poznání bělejším odstínem 4200 K. Chladnější barva s výraznější složkou modrého světelného spektra má příznivý vliv na řízení vozidla. Podporuje soustředění na jízdu, zabraňuje usínání za volantem a spolu s vyšším jasem umožňuje snazší a rychlejší reakce na dopravní značení a situace v jízdním pruhu. Jízda je pak bezpečnější, což ocení nejen samotná posádka vozidla, ale i ostatní účastníci provozu.

Zajímavý vzhled – a konečně samotný vzhled rozsvíceného světlometu budí zčásti dojem, že jde o napodobeninu svitu xenonových výbojek. Je to ovšem stále halogenová žárovka, nikoli halogenidová vysokotlaká výbojka. Výhodou je však kompatibilita výrobku se všemi typy světlometů, a to jak pro jednovláknové žárovky H7, tak i pro starší autožárovky H4 se dvěma vlákny.

Related Post

Edukativní hraEdukativní hra

Máte také rádi počítačové hry? Nějaké různé počítačové hry anebo videohry nebo PlayStationy? Pokud ano, tak si myslím, že určitě také budete vědět o kvalitní hře, která se jmenuje minecraft.

Pojďte do tohoPojďte do toho

Vidíte všude na sociálních sítích, jakým způsobem jsou dnešní moderní děti oblečené, všechno mají sladěné, žádné křiklavé vzory, chtěli byste si vašeho malého špačka také takto stylizovat, jako by byl

Fréza na práciFréza na práci

Jsou různé zaměstnání a také obchody, které se zaměřují vždycky na určitý produkt nebo třeba také služby. A jsem kdysi pracoval v hračkářství, takže vím, že výroba různých hraček anebo